Τετάρτη 24 Σεπτεμβρίου 2014

ΦΙΛΙΚΗ ΝΙΚΗ Η Κ-20 ΤΗΣ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΕΠΙ ΤΟΥ Ο.Φ.ΗΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΕ 4-3

Νίκη της K-20 επί του Ο.Φ. Ηλιοκάστρου με 4-3 .
 Σε φιλικό αγώνα που πραγματοποιήθηκε την Κυριακή 21 Σεπτεμβρίου στο
γήπεδο της Ερμιόνης η ομάδα των K-20 της Α.Ε. Ερμιονίδας Π.Α.Ε. νίκησε τον Ο.Φ. Ηλιοκάστρου με σκορ 4-3. Το πρώτο ημίχρονο έκλεισε με σκορ 2-0 υπέρ της ομάδας μας με τους Κολλά και Νικολάου να πετυχαίνουν τα γκολ. Στο δεύτερο ημίχρονο ο Κολλάς πέτυχε το 3-0 για να μειώσει ο Ο.Φ. Ηλιοκάστρου σε 3-2 με τέρματα των Ζαραφωνίτη και Μπουγιούρα. Ο Κολλάς με το τρίτο προσωπικό του τέρμα (χατ τρικ) έκανε το 4-2. Το σκορ έκλεισε με 4-3 (υπέρ της ομάδας μας), με το δεύτερο γκολ του Μπουγιούρα. Για την ομάδα μας αγωνίστηκαν: Στο Α ημίχρονο: Μουράτης, Καρανάσιος, Ντενις, Ηλιού, Παρασκεύοπουλος, Παραγιουδάκης, Παλαιοπάνος, Νικολάου, Χατζησωφρονίου, Διαμαντής, Κολλάς. Στο 2ο ημίχρονο έπαιξαν και οι: Κοροντίνης, Ζέρβας, Δημαράκης, Εμιλιάνο, Αρντιντ, Τσούνης, Φλεβαράκης.