ΗΓΟ

Κυριακή 19 Φεβρουαρίου 2012

Α.Ο.ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ-ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 2-0

Δεν τα κατάφερε να περάσει μέσα από τα Λουκίσια η Ενωση Ερμιονίδας . Έχασε με σκόρ 2-0 χάρη σε δύο γκολ πού πέτυχαν ο Τσατσαρώνης στο 15 ύστερα από σέντρα του Τσομπάνη και στο 87 με σκόρερ τον Τσομπάνη

Εκτός από τα δύο γκόλ είχαμε κάποιες καλές φάσεις
Στο 1 λεπτό σουτ του Τσομπάνη απέκρουσε ο Καταχανάκης
Στο 7 λεπτό μεγάλη ευκαιρία για την Ένωση όταν ο Τζωρτζης βγήκε τετ α τετ με τον Σουτζόγλου και απέκρουσε σωτήρια ο τερματοφύλακας
Στο 59 λεπτό τα Λουκίσια έχασαν ευκαιρία με τον Μπάλα. Ο Μπάλας σούταρε έξω από την περιοχή λίγο πάνω από το δοκάρι του Καταχανάκη

ΛΟΥΚΙΣΙΑ: Σουτζόγλου, Ματζώρος, Μαρκόζης, Καραμπάς, Ζαχαριάς (80′ Δέδες), Ευσταθίου, Μπάλας (70′ Μιμιγιάννης), Δήμου, Ανέστης, Τσομπάνης (90′ Λουκατζίκος), Τσατσαρώνης.
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ: Καταχανάκης, Τσολακούδης, Κωνσταντινίδης (60′ Κάνδιας), Καρύδης (70′ Κοζακάρου), Αντωνόπουλος, Στάμος, Στάικος, Δημητρόπουλος, Μενίκου, Δερμιτζάκης, Τζώρτζης (77′ Κιούσης).