ΗΓΟ

Σάββατο 25 Φεβρουαρίου 2012

ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΑΣΑ 1-1

Αλλη μια απώλεια για την Ένωση Ερμιονίδας αφού δεν κατάφερε να κερδίσει την Ένωση ΑΣΑ με το σκορ να μένει στο 1-1. Η Ένωση ΑΣΑ προηγήθηκε στο 36 λεπτό με ωραίο πλασέ του Νικολάου για να ισοφαρίσει η Ένωση Ερμιονίδας στο 83 με δυνατό σουτ του Μπούρα έξω από την περιοχή.
Στο 69 λεπτό ο Αντωνόπουλος είχε δοκάρι και στην επιστροφή της μπάλας ο Κούσης έστειλε την μπάλα στα δίχτυα αλλά ο διαιτητής Γκριτζέπης ακύρωσε το γκολ σαν οφσάιντ.
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ (Γιάννης Δουβίκας): Καταχανάκης,, Τζιέρης, ( 46 Σωπιάδης ) ,Μπούρας, Τσολακούδης, ( 46 Cojocaru) Καρύδης,, Δημητρουλόπουλος, Αντωνόπουλος ( 84 Στάμος) , Στάικος,   Μενίκου, Δερμιτζάκης,  , Κούσης.
ΕΝΩΣΗ ΑΣΑ ( Γιάννης Πούλος) : Γκουλής, Σταμούλης ,Παπαχαραλάμπους, Καραμπέτσος Ι , Παπαδήμος, Πλακίδας Μαριος, Πολυτάρχου, Κουτσούμπας, Νικολάου .( 70 Λιάκος) Γιαχρίτσης Λουκάς ( 52 Λαζάρου 83 Καλιακμάνης) , Πλακίδας Χρήστος